Wierszyki miłosne

 

Dodaj własny tekst
(236 znaków)
2x

Kocham Cię,
Ty o tym wiesz???
Pewnie nie, to boli mnie,
powiedzieć pragnę Ci,
te magiczne słowa,
lecz nie uda mi się.
Twe serce jest daleko,
kocha kogoś innego,
bul sprawiłeś mi,
teraz nie mogę żyć.
  0 komentarzy ›

- +
+71
71,18
-18
300,10
(225 znaków)
2x

Gdy spojrzałam w Twoje oczy już wiedziałam, że to Ty.
Gdy poczułam Twoje usta odmieniły się me sny.
Nasze usta się zetknęły, by rozkoszy nektar pić.
Nasze usta rozkazały, by w miłości razem żyć!
  0 komentarzy ›

- +
+34
34,5
-5
(2987 znaków)
19x

MIŁOŚC – ... niekiedy wystarczy jeden uśmiech, spojrzenie, gest i ...oto marznie się spełnia.
Marzenie, które przypomina że szczęście czasem boli, a jednak pragniemy go tak bardzo, rozkoszując się wszystkimi zmysłami.
Zamykamy oczy i ... wyobraźnią próbujemy odtworzyć naszą ukochaną osobę, zapamiętując każdy skrawek jej cudownej sylwetki. Odnajdziemy ja wszędzie.
W zapachu szalika, który przypadkiem zostawi, w szeleście rudych liści budzących wspomnienia
wspólnych jesiennych spacerów. I ten dotyk... delikatny jak muśnięcie motylich skrzydeł, gwałtowny jak rozpętana burza. Serce zaczyna bić jak oszalałe, uśmiech błąka się na ustach ku pamięci dłoni połączonych w most czułości. Bywa szalona, przewrotna, romantyczna. Może zmieć w życiu wszystko i nadać mu nowy sens. Czy można ubrać w słowa tak niepojętą z wartości? Gdy serce ma swoje racje, do życia wkrada się moc przeróżnych uczuć, których pojąc nie sposób. Miłość wyraża się na wiele sposobów, ma mnóstwo barw, przybiera różne kształty. Bywa widziana przez różowe okulary. Wówczas przychodzi niecierpliwie, kiedy kocha się swoje marzenia, a nie rzeczywistość człowieka. I bywa miłość prawdziwa, która chwilową fascynację, intensywne uniesienie, radosną ekstazę zmienia w miłość dojrzałą. Miłość posiada mnóstwo uczuć, ale ona sama jest czymś więcej niż uczuciem. Gdy kochamy, przeżywamy bardzo różnorodne nastroje: radości, wzruszenia, podziwu, entuzjazmu, satysfakcji, poczucia bezpieczeństwa, aż po lęk, gniew, złość, przerażenie. Dojrzałej miłości uczymy się powoli, kochamy nie za zalety, lecz mimo wad. Rozwijamy się poprzez długie rozmowy by móc ze sobą o czym rozmawiać, przez zaufanie, by otworzyć się na
siebie wzajemnie, przez zrozumienie, by nie pójść w zupełnie inne dwie strony. Prawdziwa miłość jest długotrwałym procesem wyboru, wymagającym świadomej decyzji i wysiłku na co dzień. To bycie dla kogoś i z kim. To szacunek i troska. To wspólne dobro, gdzie nie ma miejsca na „ tylko ja”, a jesteśmy juz zawsze „my”. To historia naszego życia sprawia, że w pewnej chwili ktoś nabiera dla nas szczególnego znaczenia. Miłość jest opowieścią wyrażaną gestem, dotykiem, zapachem, słowem, milczeniem. Choć nie potrafimy jej zrozumieć, sercem odczytujemy jej nieprzeniknione tajemnice. Nie wiemy skąd przychodzi, ale jesteśmy w stanie powiedzieć dokąd
zmierza stwarzając swoją własną opowieść...właśnie rozpoczęłam nowy rozdział, który nazywa się "My i nasza miłość", dziękuje Maćko że stałeś się moim natchnieniem, bo dzięki Tobie na nowo uwierzyłam, że rajem może być rzeczywistość, Twój dotyk ukojeniem dla rozdartej duszy, spojrzenie balsamem dla ciała, a Twa miłości nadzieją dla lepszego jutra i spełnienia "naszych"marzeń.
  0 komentarzy ›

- +
+42
42,6
-6
300,10
(187 znaków)
2x

Na dobranoc dwa słóweczka
Ciepły kocyk, poduszeczka
Niech Ci przyśni się misiaczek
który daje Ci buziaczek
Tym misiaczkiem jestem ja
więc dobranoc pa pa pa
  0 komentarzy ›

- +
+45
45,17
-17
(256 znaków)
2x

Ciemna nocka już nastała
i coś w sercu cicho gra,
to ja siedzę tam i czekam
i powtarzam słowa dwa..
Zaśnij wiec, już słodko śpij,
a gdy sen odwiedzi Cię,
może zdradzi tajemnicę
kto tak bardzo
KOCHA CIę:*
  0 komentarzy ›

- +
+14
14,4
-4
(333 znaków)
3x

Miłość,szczerość,zaufanie,moje wsparcie,
gdy coś Cię złamie,
trochę smutku, gdy coś mi nie wyjdzie,
cichutkie przepraszam,gdy do tego przyjdzie,
to jest to co mogę Ci dać,
proszę nie przestawaj chcieć brać,
Kochaj Mnie tak jak ja Ciebie,
a będzie super dokładnie tak jak w niebie;)
  0 komentarzy ›

- +
+7
7,2
-2
Poprzednia 1 28 9 1031 32 Następna