Mikołaj
(0 znaków)
0x


Opis imienia: MIKOŁAJ

Imieniny obchodzi: 09.10, 11.13, 12.06,

Osobowość: Ten, co przechodzi i depcze
Charakter: 99 %
Promieniowanie: 97 %
Rezonans: 114 000 drgań/sek.
Kolor: Czerwony
Główne cechy: Wola - Aktywność - Moralność - Dyna­mizm
Totem roślinny: Wierzba
Totem zwierzęcy: Słoń
Znak: Strzelec

TYP: Gdy idą przed siebie, nic nie może ich zatrzymać. Przypominają słonia, który kroczy przez zarośla, depcząc wszystko po drodze i nie zważając na krzyki lęku czy nienawiści.

PSYCHIKA: Muszą mieć w życiu określony cel. Z dwojga złego wolą mylić się i posuwać naprzód, niż mieć rację i cofać się. Brzydzą się ludzkimi słabościami, próby wzbudzenia w nich współczucia będą bezowoc­ne. Są subiektywnymi egocentrykami ale mogą wszys­tko poświęcić dla idei.

WOLA: Rodzice wcześnie zapoznają się z nieugiętą wolą tych chłopców, która popycha ich do przecho­dzenia przez dżunglę życia i deptania wszystkiego w przejściu.

POBUDLIWOŚć: Opanowana, otoczona barierami, zna swoje miejsce.

ZDOLNOŚć REAKCJI: Potrafią zapanować nad reakcjami, aby nie odsłaniać swych uczuć, gdyż wróg mógłby to wykorzystać. Potrzebują nieprzyjaciół, gdyż działanie wiąże się dla nich z walką. Natomiast przyjaźń nie jest im niezbędna - ich zdaniem każdy ma tylko jednego prawdziwego przyjaciela: siebie samego.

AKTYWNOŚć: Od młodych lat rzucają się na oślep w walkę, która zaczyna się przy zdobywaniu dyplo­mów. Później prawie zawsze zostają szefami: czy to w handlu, czy w przemyśle, wojskowymi, sędziami.

INTUICJA: Mogą się bez niej obyć, zastępują ją działaniem.

INTELIGENCJA: Zarazem analityczna i syntetycz­na, co rzadko się zdarza. Ich inteligencja nie rzuca się w oczy, gdyż są niezbyt komunikatywni i nie starają się błyszczeć. Ich największymi sukcesami są te najmniej widoczne.

UCZUCIOWOŚć: Bardzo powściągliwi w wyrażaniu swych uczuć, nawet, jeśli posiadają wewnętrzną wrażliwość.

MORALNOŚć: Z równym rygoryzmem stosują ją wobec siebie, jak i wobec innych. Nie znoszą cwaniact­wa i kombinatorstwa.

ZDROWIE: Słabe punkty to kości i wątroba. Prowa­dzą intensywne życie, nie oszczędzając się.

ZMYSŁOWOŚć: Pomimo nieco chłodnego aspektu osobowości odznaczają się dużą zmysłowością zarówno w dziedzinie seksu, jak i łakomstwa czy zamiłowania do komfortu. Nigdy jednak nie będą niewolnikami zmysłów. Biorą - i zostawiają, kiedy im się podoba!

DYNAMIZM: Na równym poziomie, aktywnością i wolą. Stąd równowaga i skuteczność w działaniu, znacznie przerastające możliwości innych ludzi.

TOWARZYSKOŚć: Nie zależy im na otaczam u się tłumem.

PODSUMOWANIE: Ile zalet! Prawdziwi superman, powiecie. Jednakże życie u boku tych "słoni" wymaga wiele odwagi, a nieraz rezygnacji i nie wygląda tak różowo.
  0 komentarzy ›

- +
+41
41,7
-7