Robert
(0 znaków)
0x


Opis imienia: ROBERT

Imieniny obchodzi: 04.17, 05.13, 06.07, 09.17,

Osobowość: Mężczyzna z kijem, ten, co uderza Charakter: 97 %
Promieniowanie: 99 %
Rezonans: 92 000 drgań/sek.
Kolor: Czerwony
Główne cechy: Intuicja - Uczuciowość - Zdolność reakc­ji - Towarzyskość
Totem roślinny: Orzech
Totem zwierzęcy: Pantera
Znak: Koziorożec

TYP: To cholerycy o bardzo silnej pobudliwości i równie silnej aktywności. Zastanawiają się, zanim się uniosą, i wielokrotnie udają jedynie wybuch gniewu by zostawić sobie furtkę odwrotu.

PSYCHIKA Wbrew temu, co można sądzić, nie mają silnej psychiki. Ukrywają pewną słabość charak­teru.

WOLA:. Z żelaza, łatwo przeradza się w upór, a nawet w agresję, jeśli partner zbuntuje się i odmówi grania roli przyzwalającej ofiary.

POBUDLIWOŚć: Duża, ale kontrolowana. Dość łatwo ulegają wpływom. Cudownie przystosowują się do każdego trybu życia i zawsze spadają na cztery łapy. Posiadają zadziwiającą pewność siebie, graniczącą z agresją, jeśli postawią sobie za cel odniesienie sukcesu.

ZDOLNOŚć REAKCJI: To drażliwi "podskakiwacze", agresywni komedianci, nieraz urządzający nie­wiarygodny "cyrk", który na długo pozostawia pod wrażeniem otoczenie. Nie pozwólcie tym dzieciom na odgrywanie swego numeru...

AKTYWNOŚć: Nie należy nigdy pozostawiać tych chłopców bez zajęcia: niech nakrywają do stołu, robią zakupy, byle sami nie organizowali sobie wolnego czasu, bo będą deptać grządki sąsiadów i wybijać szyby...Często myślą: "Po co mi nauka. I tak sobie poradzę..." Jeśli uda im się dokończyć studia, mogą by c doskonałymi inżynierami.

INTUICJA: To rekordziści intuicji w kategorii męż­czyzn. Wykorzystują ten dar w interesach.

INTELIGENCJA: Mają inteligencję bardziej prakty­czną niż spekulatywną. Posiadają niezwykłą siłę prze­konywania, cierpliwość, dar dyplomacji, przebiegłość. O niczym nie zapomina-ją, niczego nie wybaczają.

UCZUCIOWOŚć: Pragną, by ich kochano, by im to mówiono, by zasypywano ich deklaracjami miłości i czułości. Niezbędna jest im aprobata otoczenia.

MORALNOŚć: Wyznają podwójną moralność - bez zarzutu, gdy chodzi o zasady, natomiast co do ich realizacji w praktyce...

ZDROWIE: Mają wielką żywotność i odporność na zmęczenie. Słabe punkty: gwałtowne bóle głowy, trud­ności z trawieniem. Potrzebują dużo snu.

ZMYSŁOWOŚć: Można powiedzieć, że czerpią z Ży­cia pełnymi garściami! Żyć to zdobywać, zdobywać to posiadać. Bardzo męscy, wcześnie przejawiają cechy uwodziciela "po huzarsku", wykorzystując jednocześ­nie bardzo skuteczny urok, który w dzieciństwie wypróbowali na otoczeniu.

DYNAMIZM: Utrzymuje się na bardzo wysokim poziomie i powoduje, że niekiedy...robią zbyt wiele!

TOWARZYSKOŚć: W tłumie na przyjęciach czują się jak ryba w wodzie.

PODSUMOWANIE: To ludzie, którzy dobrze pora­dzą sobie w życiu. Rodzice, nie popuszczajcie im wodzy, jeśli zbytnio je szarpią! Wiecie, że potrzeba solidnego łańcucha, by utrzymać na uwięzi "panterę".
  0 komentarzy ›

- +
+49
49,11
-11